Hakkında

Hakkında

Tarihçe

1982 yılında Asma Tavan Uygulamalarıyla başlayan çalışma alanımız: 1995 yılında İstanbul Delta Yapı adı altında Aspen Yapı Sistemleri'nin bayiliğini alarak asma tavan, modüler bölme duvar sistemleri ve zemin sistemlerinin satışı ve uygulamasını kapsayarak genişlemiştir, 1995-2008 yılları arasında satış ve uygulama faaliyetlerinin yanısıra iç mekan tasarımı çalışmalarıda yapılarak çalışma alanımız proje planlama ve uygulama kapsamına genişlemiştir.

Okro'nun Kuruluşu

2008 Yılın'da kurulan Okro Yapı Sistemleri çalışma alanı olarak:
Modüler asma tavan, bölme duvar, zemin sistemleri ve akustik çözümler konusunda planlama ve uygulama çalışmalarını sürdürmenin yanısıra, 26 yıllık deneyim ve birikimlerini temel alarak: mimari tasarım, uygulama ve proje yönetimi-danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.

Vizyon

Yaşam alanlarının bütünsel bağlamda ele alınması ve mimari düşünsellik içerisinde yaşanabilir mekanlar yaratmaktır.

Misyon

Mimari planlama ve uygulama çalışmaları ve iç mekan yapı sistemleri üzerine projelendirme ve uygulama çalışmaları sergileyerek: yeni yaşam mekanları yaratmak veya mevcut mekanın yaşanabilirliğini artırmaktır.

Kalite Politikası

"Asma Tavan", "Bölme Duvar" ve "Zemin" sistemleri sektöründe yurt içinde ve yurt dışında daima ilk sırada tercih edilen bir firma olma hedefindeki kuruluşumuzun kalite politikası;